Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szemem alatt sötét karikák...

A szemem alatt sötét karikák vannak, nem tűnik el semmitől, mégis mivel tűntethetném el, hs ez történt?

Figyelt kérdés
Nemrég csepegtetőt kaptam és másnap nemhogy eltűntek a karikák, de a mély gödrök is eltűntek. Próbálkoztam már mindennel, de semmi nem hatott. Vizet asszem 10l ittam a legtöbbet egy nap, hogy megnezzem masnapra eltűnik-e, de ugyan olyan volt vagyis enyhébb, de azért nem sokat segít. A csepegtető után tiszta sima volt az egész, akkor mit is kellene tenni, hogy elmuljon?
2016. jún. 14. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ha írok h mi volt az a csepp kapok egy privátot egy kétes eredetű csepp nevével jo esetben 5% kupont egy uj biopaleoprolife webáruházba.. Ha komoly a kérdés kezd azzal, hogy hajnal 2 helyett 11-kor mar lefekszel aludni.
2016. jún. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán nem egy országban élünk és nálam még közel sincs hajnali 2... ezek az alap "nem aljdtad ki magad" dolgok ki vannak zárva, ha azt írom mindent próbáltam már, biztos nem viccnek szánom, hanem komolyan zavaró.
2016. jún. 14. 02:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Kialvatlanság, felborult életritmus jele.

Nem cseppekre van szükség, hanem egy kiadós alvásra vagy kettőre.


Ügyeletes rezidens 27/N

2016. jún. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akármennyit alszok, ugyan olyan... inkabb ki sem irom maskor, csak felidegesitem magam rajta
2016. jún. 14. 02:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!