Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmondaná végre nekem valaki...

Elmondaná végre nekem valaki hogy szabadulok meg a tyúkszemtől?

Figyelt kérdés
Olvastam már mindent. Minden természeteset, meg a többi praktikát. Tyúkszem tapaszt használok már kb 2 hete. Tusolás után leszedni köröm csipesszel nem állat módjára a bőr réteget, de mit csináljak a gyökerével? Hogyan jön az ki? Ki merjem e én magam szedni? Hogyan és mivel? Fáj? Árthat vele ha óvatosan csinálom? A közepe ott van, napról napra ugyanazt csinálom és ugyanaz az eredmény, szóval valami nem jó. A tyúkszem a nagylábujj külső részén található, gondolom a rossz cipő miatt. Írja le nekem legyen szíves végre valaki hogy mit tegyek mert már annyira idegesít hogy ezzel az egyetlen egy dologgal nem bírom felvenni a harcot. A tegnapi "kezelés " óta amúgy is kicsit mintha marná a tapasz vagyis a sav ami a tapaszba volt. Valaki :-/ :-(

#tapasz #tyúkszem #tyúkszem gyökér
2016. jún. 15. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy jó pedikűröshöz. Például: [link]
2016. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül pedikűrösnél?
2016. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nen tudsz elmenni bőrgyógyászatra?

Hátha ott ki tudnák szedni

2016. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Régebben egy ismerősömnek volt tyúkszem a lábán és ő vérehulló fecskefű krémmel kenegette (vagy lehet, hogy folyékony volt, nem emlékszem már). Neki az helyrehozta, Azt próbáltad már?

Viszont az egyik osztálytársamnak volt több is és neki mindegyiket kivágták a sebészeten. Nem tudom mennyire fájhat, de ha nem múlik akkor szerintem gondolkozz ezen :/

Jobbulást!

2016. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyógypedikűrös rendbe tesz , sebészet szinte csonkít . A cipők nyomnak és a műszálas zoknik is ártanak .
2016. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Bükfürdői Thermal fürdőkristályt szórtam egy lavor meleg vízbe és abban áztattam a lábam kb 15 percig, utána gyökerestül ki tudtam emelni a tyúkszemet, DM-ben vettem.
2016. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyan írhatna esetleg akinek volt. :-/ szerintem is sok minden lehet, az érdekelne mi ez és hogy is van ez hogy kell eltávolitani a gyökerét. Nyilván ha ez nem megy pedikűröshöz megyek mert a gyökérnek ki kell jöjjön. Kérdés az hogy ez ki fog e jönni magától mondjuk a tapasztól ahogy írtam kifordul . Ez érdekelne és az eltávolítás. Tehát a pedikűröshöz majd utána. Én az előtte lévő megoldásokra gondoltam, magamnak. Külföldön vérehullató fecskefüvet meg a többit elég nehéz. És itt sebészhez se fogok nyilván menni mert rámegy egy havi fizetésem itt. Tehát öngyógyítás külföldön, sztem ezzel sokan vannak így ilyen helyzetben.
2016. jún. 15. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet kapni tyúkszem tapaszokat 6 napig kell használni, ha nem fáj akkor sikerrel jártál!
2023. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!