Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalmas a nátrium-hidroxid-d...

Fájdalmas a nátrium-hidroxid-dal való anyajegy eltávolítása?

Figyelt kérdés
Jövő héten el kell mennem leszedetnem a hátamról egy nagy anyajegyet(a melltartó miatt). Éshát.. kicsit be vagyok parázva, h mennyire milyen ezzel az eljárással a leszedése. :S
2010. ápr. 12. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
csak adnak érzéstelenítőt...anélkül brutál, lemarja a bőrödet.
2010. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jaj, elnézést kérek, rosszul írtam!(már fáradt vagyok)...

nem nátrium-hidroxid, hanem FOLYÉKONY NITROGÉN! bocsánat a figyelmetlenségemért! :S

2010. ápr. 12. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
azt nem tudom. de az fagyaszt, talán nem annyira gáz. mondjuk meglepődtem a NaOH-on...:D
2010. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez az eljárás van a szemölcsökkel is, nekem nem egyet, hanem több tízet fagyasztottak már le, volt, hogy egyszerre.

Érzéstelenítik, de nagyon intenzív csípő érzést fogsz érezni, van egy pont mikor már azt hiszed nem bírod tovább. Mielőtt elkezdik vegyél egy hatalmas lélegzetet és szép lassan fújd ki, koncentrálj arra, ki lehet bírni. Utána sokkal jobban fáj egy darabig, mint maga a kisműtét, hólyagos lesz szerintem max sport melltartót tudsz majd hordani, mert bármi is hozzáér, nagyon érzkeny.

Az első hét nehéz, és fájdalmas, a második héten, már elmúlik, 3 hét múlva jóformán nyoma sem lesz. Gondolj erre! :)

2010. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
...most egy kicsit jobban félek. De kösz, h elmondtad a tapasztalatodat, legalább most már tudom, mire számítsak. <:)
2010. ápr. 13. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!