Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a gyomrom?

Miért fáj a gyomrom?

Figyelt kérdés

Üdv.


Napok óta fáj a gyomrom. Pontosabban nem tudom, hogy lehet-e ezt fájdalomnak nevezni, olyan érzés, mint amikor az ember nagyon ideges és össze szorul a gyomorszája.

Sok mindenben korlátoz ez engem (evés, ivás, rossz közérzet miatt a mindennapokat is megnehezíti, gyakran Szédülök is) de a házi orvos csak probiotikumot rendelt el és diétát, ami mondanom sem kell, hogy nem segít.

Magán rendelésekre nem igazán van pénzem, de szeretném, ha ez megszünne.

Önök szerint mitől lehet ez és milyen irányba kellene elindulnom vele, hogy elmuljon?

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. jún. 18. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvossal hasonlóan jàrtam. Antibiotikumok hada" ha ez nem jó majd ìrok màsikat". Menjen vissza és harcoljon ki egy hasi ultrahangot, egy vér vizelet vizsgàlatot. Mikor volt utoljàra ilyeneken?? 5évente nem túlzàs elmenni. Savtúltengés?? Salvus és tàrsai gyógyvìz segìthet különben. Diéta is de ahhoz tudni kellene mit eszik. Epe kő is okozhat hasonlót.
2016. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!