Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kevesebb ideig élnek azok az...

Kevesebb ideig élnek azok az emberek akiknek van tetoválása?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 09:12
 1/3 anonim válasza:
Nem viszont én azért nem tetováltatnék,mert ha megorekszem a bor osszefonnyad 😂 vagy hogyis mondtam mindegy gondolom érted... és ugy mar hulyen nezne ki
2016. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amikor öreg leszel lesz egyéb gondod is, mint, hogy azon rágódj hogy néz ki a tetoválásod (már ha lesz mivel rágódni ;) ) pl. ez az egyik a másik, hogy bevetted-e a gyógyszereid, kiérsz-e időben a wc-re stb stb. Egy öreg ember nem feltétlen a szépségéről híres az a ráncos májfoltos bőr így se úgy se szép (ha tetovál akkor nem lesz májfoltos) Nekem van tetoválásom és szeretnék is még de csak olyat ami jelent valamit, 70 évesen boldogan fogom lapozgatni a ráncos bőrömet, hogy csodáljam a tetoválásaim. :) De eredeti kérdésre válaszolva: Nem nem élnek kevesebb ideig, sőt egy tanulmány szerint erősíti az immunrendszert mivel az egy idegen anyag a bőrnek. 18/f
2016. jún. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Húú köszönöm szépen a válaszokat:))
2016. jún. 25. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!