Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehetek belferges...

Mitol lehetek belferges minden honapban?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok! Kiskoromva tobbszor is voltam belferges! Vermox tablettat szedtem ra! De mar kb 1 eve majdnem minden honapban van belfergem! Eszek foghagymat meg eroset es az hasznal eltunik! Viszon most azt vettem eszre hogy a szekletemben vagy 20-25 db nagyon vekony apro belfereg volt es hat eleg izgo mozgok voltak!

Nem irathatok fel minden honapban tablettat, es hat a mi dokink elott eleg ciki is lenne! Nem ertem mitol lehet! Nagyon oda figyelek h minden utan kezet mossak! Ha csak nem figyelek es bekapom a toll veget masnapra mar elo jon! Szoval mindenre figyelek de ez sem hasznal! :/


2016. jún. 21. 20:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak hazi orvos irhatja fel? Vagy valami mas tabletta ami nem venykoteles?
2016. jún. 21. 20:22
 2/6 anonim ***** válasza:

valaki férges még a családban és összefogdos mindent :(

amúgy nincs vény-nélküli szer rá, írasd fel a dokival újra!

2016. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 poiu ***** válasza:
Az egész családnak kell + nagytakarítás. [link]
2016. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 csaladtagommal elek! Es hat! Nem hinnem hogy ok fergesek lennenek! :/ de koszonom a valaszokat! Egyebkent senki nem tudja hogy ferges vagyok! Szengyenlem magam igy nem mondom senkinek! :/
2016. jún. 21. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
hát legalább egyikük az, ha állandóan visszafertőz
2016. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit szègyelj, bárki elkaphatja, nálunk tavaly az oviban alakult ki jó kis fertőzés, sorra elkapta minden gyerek, tőlük a felnőttek. Mond el a csalàdodnak, mert lehet tényleg ők fertőznek vissza, és nekik is kellene a gyógyszert szedni.
2021. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!