Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől függ az, hogy egy...

Mitől függ az, hogy egy vérvétel alkalmával mit vizsgálnak?

Figyelt kérdés

A májusi labor eredményemen szerepelnek sok más mellett az AFP, CEA, CA 15-3, CA 19-9 eredmények, közülük egyedül az AFP tér el a normálistól. Gondoltam megnézem, hogy korábban mennyi volt, de az előző évi papírokon nincs rajta ez a négy tétel.


Mitől függ az, hogy most ezek is rákerültek a listára?


(A doki nem panasz miatt küldött vérvételre, én kértem, egy általános beutalót, mivel év elejétől diétáztam, 18kg-ot fogytam és kíváncsi voltam javultak-e az eredményeim.)



2016. jún. 22. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a doktor ezeket kérte.
2016. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg az orvosodat, hogy miért ezeket kérte, úgyis meg kéne osztanod vele az eredményt, ugye. Ezek tumormarkerek egyébként.
2016. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen okból kell a vérvétel, háziorvos amit kér, azt vizsgálnak.
2016. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ a doki mit kér és miért kérte. Ezek tényleg tumormarkerek, nem mondta hogy ezeket fogja kérni hogy miért nézik meg??

Amúgy vissza kell vinni neki az eredményt, akkor elmondja hogy mit gondol.

2016. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!