Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális hogyha orvos nézi...

Az normális hogyha orvos nézi a vérnyomásomat akkor mindig magasabb? Ha otthon mérem többnyire teljesen jó.

Figyelt kérdés
13/l

2016. jún. 23. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van :D én izgulok mindig
2016. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez normális, kivéve ha rossz az otthoni vérnyomásmérő. A csuklósok általában alacsonyabbat mérnek. De mért mérik neked 13 éves korodban állandóan a vérnyomásodat?
2016. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális. Orvosnál 180 fölött van a felső érték nekem, utána rosszul is érzem magam. Otthon simán 118-120 környékén mozog.
2016. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 homo ludensz ***** válasza:
A várakozás mire odajutsz a fehér köpeny látványa mind rejtett vagy kevésbé rejtett stresszhatást generál.Ennek lehet az eredménye a két érték közötti különbség.
2016. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat az iskolai orvosi vizsgalaton 140 volt itthon meg mindig 120 korul/alatt van.
2016. jún. 23. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, stressz hatásár az orvosnál sok embernek magasabb.
2016. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi. Ment mindenkinek a zold kez es koszi a nyugtatast😊
2016. jún. 23. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is magasabb ott, tudat alatti stressz a doki miatt. :)

Anyukámat ezért akarták gyógyszerrel kezelni, mert ráadásul kint a váróban is felidegesítették hogy elé mentek, bent meg a doki... Aztán egy olyan dokinál volt aki nem idegesítette fel meg semmi és nincs gondja!

2016. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt már sokan leírták de normális. :D

Emlékszek mikor utoljára mértem a szexi ápolónővel.

Leguggolt elém, és annyira felment a pulzusom és a vérnyomásom, hogy hallani lehetett az erős lüktetést fél m-ről.


Már csak az volt a legkínosabb mikor megkérdezte, miért tettem gyorsan a két combom közé a kezem.

2016. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!