Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért alakul ki mostanában...

Miért alakul ki mostanában rajtam véraláfutás már egy közepesebb fizikai behatástól is?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap ilyen nagyobb vasrácsokat cipeltem, az ujjaim másnap tiszta kék-zöld foltos lett. Volt olyan is, hogy az asztalra csaptam egy komolyabbat, később a hüvelykujjamnak a tövénél levő izomzattól kezdve meg a tenyerem az össze ujjam tövéhez közel halvány kék lett. Amikor olyan munkát végeztem, hogy dobálni kellett dolgokat, 3 napig ropogott a csuklóm, mozgásra fájt. Ha beütöm a lábszáram egy kicsit, attól napokra lilás véraláfutás lesz a bőrömön. Továbbá a szemem is az utóbbi pár évben kissé vörös, látványosabbak benne az erek. Amikor orvosi kivizsgáláson voltam, aritmiát állapítottak meg nálam. Miért érzem azt, mintha a testem egyszerűen szét akarna hullani? Máskülönben úgy a mindennapok szintjén is érzem, mintha egyszerűen nem bírnék annyit, mint pár éve.

22/F



2016. jún. 24. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet K-vitaminhiány, de ha sokáig ilyen tüneteket produkálsz, nézesd meg orvossal a dolgokat.
2016. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem volt a májadnak valami betegsége vagy károsodása?
2016. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!