Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok még nőni? Leszek még...

Fogok még nőni? Leszek még magasabb? Többi lent

Figyelt kérdés

15 éves leszek októberben, lány vagyok. 156 cm vagyok és maximum 162-163 szeretnék lenni de nekem a. 161 is bőven megfelel. Anyukám 167 cm apukám 164.

Normál esetben tudom hogy nőnék de étkezési zavaros vagyok, napokat végig szoktam koplni és ha eszekk akkor csak 3-400 kalóriát. A másik gond ugye már 3 éve menstruálok , a szüzességemet 12 évesen vesztettem el, azóta mondhatni aktív szexuális életet élek amiről azt olvastam hogy megállít a növésben. De nem dohányzok és soha nem is fogok. Szerintetek? :((((((((

(Ilyesmit ne is írjatok hogy ennyi idősen nem kéne ilyesmiket csinálnom. Tudom, és tisztában vagyok vele.)



#növés #étkezési zavar #Korai szexuális élet
2016. jún. 30. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
"aktív szexuális életet élek amiről azt olvastam hogy megállít a növésben" - :DDD A testmagasság genetikailag meghatározott dolog, csak hormonzavar tud rajta változtatni, de a szex nem okoz hormonzavart (sőt, a szex hiánya okoz egy természetes hormonzavart kamaszkorban, ezért a pattanások).
2016. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talintulli, nagyon szépen köszönöm! :D Ezzel most reményt adtál nekem mert komolyan azt hittem hogy megállok tőle a növésben. Komolyan nagyon hálás vagyok és mostmár félig boldog is ;)
2016. jún. 30. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nőhetsz még.

Viszont, ha nem eszel, az gátolhat a fejlődésben. Szóval így esélyes, hogy az eredetileg "kódolt" maximális magasságodat nem fogod elérni.

2016. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nőhetsz még, fogsz is. Én amúgy 13 éves koromban már megálltam a növésben, 177 centinél. Ilyen is van. 21F
2016. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12 éves korod óta szexelsz... Az szép. Viszont nem hiszem, hogy az összképen sokat változtatna az a plus 5 centi...
2016. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!