Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy kis levegő ment az a...

Egy kis levegő ment az a infuziomba, mi lesz?

Figyelt kérdés

6napja infúziót kapok.

Ma az egyik közben elaludtam,mikor felkeltem láttam,hogy a csuklómnál a csöben egy kb.1-2mm-es levegőbubi van.

Mire elzártam volna,már bement.

Ez kb 1 órája volt,semmi különöset nem érzek.

Fel tudja ezt dolgozni majd a szervezetem?



2016. júl. 2. 19:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Pontositok,a csöben tehát folyadék, 1-2mm szünet,majd megint folyadék,így értem a bubit.
2016. júl. 2. 19:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Az normalis hogy szunet van, hiszen csak csepeg, nem folyik.
2016. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel a leírt mennyiség igen csekély, így semmi bajod nem lesz. A szervezeted feldolgozza. Nincs miért aggódnod.

Ezen kívül az infúziókban nincs túlnyomás, így nem kerülhet be a véráramba nem megfelelő mennyiségű levegő.

Gyógyulj, pihenj, nyugodj meg.

2016. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az üveg még félig volt. Remélem jól értitek amit kérdezek.

Tehát jött lefelé a cucc, de volt az az 1-2 mm-es rés,ahol valószínű levegő volt.

2016. júl. 2. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól értem! A folyadékrészek között van 1-2mm-es "levegőbubi". Ez elő szokott fordulni. Semmi gond, feldolgozza a szervezeted.

Ilyenkor, ha ezt látod, nyugodtan erősebben pöcköld meg párszor a csövön keresztül a bubinál és látni fogod, hogy egyre jobban szétoszlik, felfelé fog szétoszlani a levegős rész. Ha nem pöckölöd, akkor a szervezeted fogja feldolgozni. Aludj jól.

2016. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod.A szereléket nem lehet maradéktalanul kilégteleníteni.De elég nagy mennyiségű(20 ml)levegő kell ahhoz,hogy előforduljon utána probléma.
2016. júl. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!