Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » HPV tapasztaltak! Hogyan...

HPV tapasztaltak! Hogyan akadályozható meg a szemölcs? Hatékony megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan fél éve, hogy engem és a párom hpv-vel dignosztizáltak, pedig 2 éve kapcsolatban vagyunk, és nem csaltuk meg egymást, de voltak előtte más partnereink.

Kezdteben 1-2 szemölcs volt mindkettőnkön, és amióta diagnosztizáltak, a stressztől vagy nem tudom, még több megjelent de főleg a páromon. 4 hónapja nem tudtunk lefeküdni emiatt, bár én már lekezltem magam, vitaminozok is, úgy tűnik most jó ideje nincs semmi, azonban a páromnak folyamatosan jönnek ki, amint elmúlik egy. Ő is szed többféle vitamint, nem borotválkozik, figyel a higéniára , mégis. Orvosokhoz járkáltunk mi legyen, de nem tudjuk. Sebészetre megy majd, leégetni ami van, de úgy érzem ez hiába, hiszen hiába égetik le, ha újabb kialakul. Hogy lehet megelőzni azt hogy előjöjjön a szemölcs? Hiába a vitaminok stb, valaki aki tapasztalt hpv-ben hogy lehet a szemölcs vírusát vhogy kiirtani? 4 hónapja nem feküdtünk le és igyekszünk türelmesek lenni, csak nagyon rossz mert érzem hogy megsínyli ez a kapcsolatunknat, hogy nincs intimitás és mindketten nagyon fusztráltak vagyunk. Most ennek sose lesz vége? Én is folyamat attól rettegek mikor jön ki rajtam is megint növedék. Így is már magánorvoshoz fordultunk, sztk-nál hónapokra kapunk időpontot, és már kb fél éve szenvedünk az egésszel. Valaki tudna segíteni?

23 L


2016. júl. 4. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A HPV lappang évekig is akár és amikor legyengül a szervezet előjön, olyan mint a herpeszvírus kb. Kigyógyítani nem tudnak belőle, csak tüneti kezelés van, a leletek mutatják hogy okoz-e valamit.

Isoprinosine? Ő is szedi? Nem dohányzik véletlenül?

Grapefruitmag csepp (alkoholmentes is van), Béres csepp, plusz óvszer amíg mindkettőtök leletei nem lesznek negatívak hpv-re(bár az se 100% védelem).

2016. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!