Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyékony fülzsíroldó? Vélemén...

Folyékony fülzsíroldó? Vélemények? Tapasztaltok? Ár? Melyiket reklámozzák mostanában?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia Az audisray -t használja a családom A lányom állandó fül gyulladására javasolta a háziorvosunk Mióta ezt használja a fül gyulladások elmúltak Igaz nem volt olcsó(bár a pontos árára nem emlékszem) de nekünk bevált
2010. ápr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát a gyártónak biztos használ, sima sósvizet elad jó drágán, spray formában, nagy ötlet.

Már a "tengervíz kivonat" kifejezés is parasztvakítás.

Én h.lye vettem régebben, semmit nem használt, hetek alatt sem, amikor már gyulladt füllel az orvoshoz kerültem, leszidott.

Lehet védeni az ilyen lehúzós termékeket azzal, hogy ha már kóros a helyzet, akkor mindenképpen forduljon orvoshoz, na de ha csak akkor használ, ha nincs gond, akkor nincs is rá szükség.

2011. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!