Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomortukrozés orron át?

Gyomortukrozés orron át?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki errol némi informáciot adni? Koszonom
2016. júl. 9. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
orron at ???? ilyenrol meg nem is hallottam.
2016. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én sem :) nem is találtam eddig errol semmit a google-ban..pedig tuti van :D
2016. júl. 9. 23:04
 3/6 A kérdező kommentje:

ha netalán tán mást is érdekelne a válasz, franciául találtam egy videot rola:


[link]


szoval, nem lesz tole oklendezés, fájdalommentes, sokkal keskenyebb a cso. nagyjábol ennyi. :)

na végul megválaszoltam magamnak :D

2016. júl. 9. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Kutyákon kísérletezték.

A menete: a légcsőn ledugják a kábelt a tüdőd aljáig, a kábel végén van egy hegyes tű, amit egy gombbal lehet ki-be húzni, olyan a működési elve mint a tollnak.

A tűvel lyukat vágnak a tüdődbe és így hatolnak be a gyomrodba, elkészül a felvétel majd műtét következik, ahol összevarrják a tüdőt és a gyomrot.

2016. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

El ne hidd ezt a böszmeséget, amit 4-eske iderondított.:D

Természetesen a nyelőcsőbe vezetik le a műszert (épp úgy, mint a nazogasztrikus szondát.) Nem tudom, mennyibe fájhat ez az endoszkóp, abban biztos vagyok, hogy kevés helyen van még nálunk, úgyhogy jó helyre mentél, ha neked ezzel végzik el.

2016. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a választ utolso. :) Igazábol Franciaorszagban végzik majd el. Mikor kérdeztem, hogy nem szájon át torténik, csak legyintettek, hogy már legalább 10 éve nem ugy végzik. Tobbet nem kérdezoskodtem, igyis tovább tartott a konzultácio, mint kellett volna (1.5 orat voltam csak konzultácion egy várhato operácioval kapcsolatban)
2016. júl. 10. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!