Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudnám kitapintani a...

Hol tudnám kitapintani a szívemet? Hogy tudnám fonendoszkóp nélkül hallgatni?

Figyelt kérdés
Képeket hogy hol tudnám kitapinrani kommentbe VAGY üzenetbe :)

2016. júl. 11. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobb oldalon a manduládnál elég erőteljesen érezhető a szívverés Ha nem erre gondolsz akkor passz. A másik módszer a csukló tenyér felüli része.
2016. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A saját szívedet fonendoszkóp nélkül meghallgatni elég problémás. Hogy kitapintani hol tudod, attól függ, milyen alkatú vagy és milyen a szívműködésed. A vékonyabbak, akiknek gyors a szíve, mellkasukra tett tenyérrel érzik, de a szívcsúcs lökését mindenki ki tudja tapintani bal oldalon, a kb. az ötödik bordközben. Nem mindekinek ugyanott érezhető, de nagyjából ott. Bal oldalra fekve a jobb kezed középső és mutatóujjával keresgélj, biztosan meglesz. Miért akarod a szívedet érezni és hallani?
2016. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon izgat minden fajta szívverés.A sajátomat szeretném,,tanulmányozni"...Igen megtaláltam,vékony vagyok látszil NAGYON ahogy lüktet a hasi aortám és a kezem ahogy a hasamra fektetem érzem is.Irnál üzenetet 2.válaszoló?
2016. júl. 11. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel kapcsolatban szeretnéd, hogy írjak? Szerencsére megvan a szívverésed, tehát tudtam segíteni. Engem is érdekel egyébként a szívműködés. Írj, ha van kedved!
2016. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te a légzési arrhythmiás fiú vagy?
2016. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, ő nem az a fiú.
2016. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ok,előző,köszönöm :-)
2016. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha én hallgatnám meg?
2016. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!