Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap este megcsípett egy (feltehetően) szúnyog (nem láttam így nem vagyok benne biztos,hogy szúnyog volt)

Nem sokkal később már fel is volt dagadva ,de még nem olyan vészesen.Bekentem krémmel.Ma már olyan nagyra dagadt,hogy majdnem a fél combomat kitölti tehát elég nagy terület.A színe nem vészes csak rózsaszínes.Fájni nem fáj viszont viszket. Ez mitől lehet?Veszélyes?El kéne vele mennem orvoshoz? Én arra gondoltam ,hogy a permetezés miatt lett ilyen a csípése,bár a másik szúnyog csípés amit tegnap ugyan akkor szedtem össze az normális szóval nem tudom.Szerintetek?



2016. júl. 14. 17:26
 1/3 anonim válasza:
Allergia??? Ha az lesz, el fog múlni, várj még 1-2 napot, aztán ha semmi, irány a bőrgyógyász!:/
2016. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár hete a fiammal ugyanez történt. Több csípésnyom volt a lábán, nagyon viszketett neki, majd az egyik lába bokából vádliig feldagadt és égett neki. Egész éjszaka jegeltük, kalciumos pezsgőtablettát ivott rá, fenistil géllel kenegettük, sőt volt otthon fenistil tabletta is. 2. nap ment le a dagadás. A doki azt mondta nem allergia, de ő sem tudta megmondani mitől lett. Elképzelhető, hogy permetezés hatása váltotta ki.
2016. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen az jó ötlet! én is kalciumosat iszok és ecettel kenegetem,elvileg az jó rá.

Akkor még várok pár napot,hátha lemegy.

Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 14. 18:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!