Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egész reggel fáradt, tompa...

Egész reggel fáradt, tompa vagyok. Kora délutánra magamhoz térek, és egész estig rendben vagyok, sőt aludni sem tudok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Most sem vagyok álmos kicsit sem. De tudom hogy reggel rossz lesz.mit kéne tennem,hogy jóbban aludjak.

2016. júl. 15. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, immár lassan 40 évesen. Nagyon nem vagyok reggeli típus, ez van.

Számít az étrend, a mozgás és az, hogy mikor fekszem le (nagyon rossz, ha túl későn), de sose leszek reggeli pacsirta, ezt be kell látnom.

Az álmosságért lehet tenni valamit, kifárasztod magad, olvasgatsz, gyógyteázol, kinek mi jó... Aktív ténykedés után én se tudok könnyen elaludni s akkor sem, ha későn keltem és nem csináltam semmi fárasztót egész nap. Ebben van is logika (bár fiatalon letettem a fejem és aludtam, bármikor).

2016. júl. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok , töltöm a 40 et , nem nöttem ki

En ejjel elek , ejjel ter belem vissza az elet

Kamaszkoromban ez fokozottan igy volt es akkor aludtam is 10 orakat

Most h gyerekem van es idösebb vagyok eleg 7-8 ora alvas de a gyereket ellatni öruletesen nehez reggel , Halistennek mar 9 eves

Az ilyen öruljön ha el tud latni egy munkat, ne szuljön

2016. júl. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!