Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Füllyukasztás után 2 hónappal...

Füllyukasztás után 2 hónappal elkezdett az egyik fülem gennyezni, és rászáradt vérdarabkák keletkeznek a lyuk körül. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 hónap után cseréltem ki a belőtt fülbevalót 1 ezüst fülbevalóra, de mikor kivettem a belőtt fülbevalót abból a fülemből kifolyt 1 kis genny és nagyon büdös is volt, és azóta gennyezik mióta kivettem, de nem az új fülbevaló miatt mert mielött azt betettem az elött is gennyezett az a fülem, nincs betagadva, nem piros meg semmi csak folyik ki belőle vmi gennyes váladék ami aztán rászárad..és érdekes csak az egyik fülem
2016. júl. 16. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit borogasd kamillateával átitatott vattapamaccsal. Nekem segített.
2016. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Be van gyulladva. Kezeld.
2016. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jelenleg én is hasonló helyzetben vagyok 3 hónapja lett lőve, eddig semmi se volt, most meg hirtelen gennyezik és rászárad. Én nem is cseréltem ki. Nem tudom olvasod-e még, neked mi segített végül?
2023. febr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!