Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy egészséges 60 éves emberne...

Egy egészséges 60 éves embernek mennyi az alvás-szükséglete normális esetben? Az idősödéssel kevesebb alvás jár, - úgy hallottam.

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
6-7óra én úgy tudom
2016. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
... akkor a 3-4 óra, amit én alszom, az mindenképp kevés.(?) Fáradt és erőtlen vagyok, -(vagy csak Lusta?)
2016. júl. 16. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
vérnyomása nem alacsony? Igen szerintem kevés
2016. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vércukor-probléma nem okozhatja az éjszakai felébredést? Ha hajnali 1/2 3-kor eszem valamit, utána van úgy, hogy el tudok aludni.
2016. júl. 23. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 60 évesen is kell annyi alvás, mint fiatal korban. Nekem 9 óra alvás kellett fiatalon is, és most 60 évesen is kell ennyi. Ha nem alszom ki magam én is erőtlen, fáradt, gyenge vagyok. Ha nem megy az alvás, akkor igyál citromfű teát, Aloevera gélt, vagy növényi nyugtatót is bevehetsz.
2016. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!