Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lessz valami következménye?

Lessz valami következménye?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon beütöttem a fejecském azóta szédülök,kislányként is sokat ütött€k a fejemet is fáj ,olyan szédülést érzek,természetes lány vagyol,probáltam borogatni,de nem segít valami nás természetes gyógymód,nem tudtam aludni .kérdegettem hogy látszik e de valaki csak annyit mondott h piros,meg ém is nézegettem valamikor ugy vettem észre nem igazan lattam,.

2016. júl. 21. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha beütötted és szédülsz, pláne, még ma is tart a szédülésed, azt orvosnak mindenképpen meg kell mutatni.

Mindenképpen menj el a háziorvosodhoz.

2016. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha jobb oldalon ütöttem hogy a többi részen is hasogat ott igy apró villam szerűen?
2016. júl. 21. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindegy hol ütötted be. Azóta is szédülsz, így menj el a dokihoz.

Ha már nem piros, nem vérzik, esik az eső, már tudsz aludni, piros hó esik, akkor is menj el a dokihoz, mert azóta szédülsz.

Lehet, semmit nem fognak csinálni, de szakszerű tanáccsal el fognak látni, ami fontos.

De az is lehet, találnak valamit a vizsgálatok során, és azonnal elkezdenek valami kezelést.

De várhatsz is ölbe tett kézzel vagy újabb és újabb kérdéseket feltéve. Két dolog történhet: 1. javul az állapotod és teljesen rendben leszel. 2. Súlyosbodik a helyzet és az ütéstől szövődmények alakulnak ki.

Én inkább elmennék a dokihoz és küldjenek haza pár tanáccsal, mint esetleg kiderül, a saját hibámból (mert nem megyek dokihoz) kevésbé súlyos vagy súlyos mellékhatások, szövődménynek alakulnak ki, mert nem kezeltettem megfelelően és megfelelő időben.

2016. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hozzá teszem ,egyedül vagyok,senki nincs aki elkisérjen,és ha meg is szédülök a utcán akkor ,meg még rosszabb.ez nem játék ,nem vérzett szerintem akkor semm amikor ez töttént.de nem értem,mért faj mindenhol,amikor egy helyen ütöttem be a kis fejecskem.
2016. júl. 21. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2016. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha még mindig szédülsz az lehet agyrázkódás is, nem érdemes játszadozni ezzel.

Hívjál taxit, és vitesd be magad. Ha nincs rá pénzed akkor hivd a mentőket és kérj betegszallitast, de ha szerencséd van lehet hogy mentővel is bevisznek. Mondjuk ott valószínűleg várni kell pár órát amíg kijönnek. De tényleg menj el orvoshoz!

2016. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!