Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy anyajegyet...

Mennyibe kerül egy anyajegyet eltávolíttatni?

Figyelt kérdés

Ha pusztán esztétikai okokból szeretném leszedetni őket.

És kockázatos megpiszkálni ,ha nincs amúgy baj velük. Mert nem kidudorodóak, de teli vagyok velük, és nagyon zavar. Csak a nagyobbakat szedetném le.



2016. júl. 21. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmibe. Bőrgyógyász tb alapon javasolja, majd plasztikai sebész szintén tb-re leszedi. Nekem Zalaegerszegen leszedtek hetet, arcomról, derekamról, melltartó pántjának magasságában a hátamról. A plasztikai sebész pont annyira ért ott is a munkájához, mint a magánrendelésen, sürgős sem volt, simán ki tudtam várni a 6 hetet, mire időpontot kaptam.
2016. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A hasamon van pár amit leszedetnék, de a legtöbb a hátamon /derekamon van. Ott igazán nem dörzsöli semmi, hogy rátudjam azt fogni, hogy kockázatos , dörzsölődik stb...

Bőrgyógyász làtott már, nem mondta egyikre sem , hogy leszedessem.

Szóval tényleg csak azért történne , mert nem tetszenek...szóval így is leszedik tb re,ingyen??

2016. júl. 21. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem leszedték, csak a hátamon volt kettő, ami rossz helyen volt, állandóan nyomta a pánt. De nem kekeckedett a bőrgyógyász, simán megírta a javaslatot.
2016. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!