Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozza ezt az ereimmel?

Mi okozza ezt az ereimmel?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években egyre látványosabban látszanak az erek az alkaromon, a kézfejemen, a lábfejemen meg valamennyire a lábszáramon is ha szórtabb fény vetül rá. Viszont a kéz és a lábfejem nagy változáson ment át. Napsütésben szinte az összes ujjam kékes színű, annyira látványos benne minden ér. Ha pedig egy kicsit megerőltetem magam, akkor napokig kékes még a tenyerem is. Nem is beszélve arról, hogy a csuklóm ropog mozgatásra, közben kissé fáj, ugyanez a helyzet a könyökömmel is néha. Ha meg vékonytalpú papucsban gyaloglok betonon legalább fél óráig, még a bokám is fáj. A lábfejemben az erek ilyenkor tudnak igazán látványossá válni. Mindezenkívül a térdemben is ilyen kellemetlen érzés alakul ki, ilyenkor ha nem mozgatom, akkor olyan irritáló érzés lesz benne, ha megmozgatom, olyankor megszűnik 8-10 percre, de képtelen vagyok nyugalomban tartani.

Mi történik a szervezetemmel? Mi az oka ennek?

22/F



2016. júl. 26. 19:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem, hogy a legutóbbi tüdőgyulladásomnál, ami 1,5 éve volt, csináltak több röntgent is, mert nem tudták eldönteni, mi lehet az a fura mintáza a tüdőmben, végül azzal zárták le a dolgot, hogy látványosabb az érrajzolat a szokásosnál. Ilyen nekem azelőtt sosem volt, hogy ilyet mondtak volna egy mellkasröntgen után. Meg a szemem is ilyen vöröses, ott is látványosabb lett az erek rajzolata. Mi okozza ezeket a dolgokat? Lesz bajom a későbbiekben?
2016. júl. 26. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!