Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anya rákos? Valamit talaltak...

P.Styles kérdése:

Anya rákos? Valamit talaltak a pajzsmirigyeben ugye nem beteg?

Figyelt kérdés

Ma vettem eszre hogy irt egy smst a barátnőjének anyukám. Mondta h nem jon meg a menzesze es meg három hónapja volt egy csomo a nyakában ami mar elmúlt.. Volt mar baj a pajzsmirigyevel

Elolvastam a levelet (tudom nem szép) es irta a barátnőjenek h talaltak a nyakában egy 12x18cmes elmosódott valamit

Nagyon felek nagyon szeretem nem akarom h baja legyen

Oszinte válaszokat szeretnek h mi lehet ez es mennyire komoly



2016. júl. 27. 17:50
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül, a pajzsmirigy rengeteg dolgot jelezhet, lehet egy egyszerű gyulladás is. Szövetvizsgálatot szoktak ilyenkor készíteni. Amúgy hacsaknem a világ csodája vagy egy írni tudó állat személyében, a kérdésed rossz kategóriában van.
2016. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A pajzsmirigyrák nagyon ritka. Inkább vmilyen hormonális betegség lehet, főleg,h a menzeszével is gond van. De vérvétel, ultrahang és szövetminta kell. De tényleg rossz kategóriában van a kérdésed.
2016. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még ha az is lenne, minél hamarabb felfedezik, annál jobb, egyszerűen kiveszik, és kap pmhormonpótlást. De nem biztos, hogy az, más is lehet pl. gyulladás, sőt, a kor előrehaladtával is szoktak keletkezni ilyen göbök a pajzsmirigyben, és nem feltétlenül kórosak.
2016. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pajzsmirigyben hideg és meleg göbök szoktak galibát okozni, nekem is van ilyen, gyógyszert kell szednem, és azóta semmi bajom nincs. Nagyon kicsi az esély rá, hogy nagy a baj!
2016. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!