Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hete nem alszok éjszaka,...

Egy hete nem alszok éjszaka, ha hajnali 5-öt üti az óra bealszok. És délután 3-4-ig alszok. Mi okozhatja ezt? Alvászavarom van?

Figyelt kérdés

2016. júl. 30. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek a Klubban . Nálam dettó ugyanez van .
2016. júl. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Át vagytok állva alvás ügyileg, velem együtt, de én most kezdek visszaállni :D

Ez nem alvászavar, csak így kitoltátok az alvásotokat, hajnali 5kor aludtok el és délutánra kialszotok magatokat, este emiatt nem tudtok hamar elaludni (ez olyan mintha kialudnád magad és reggel 8 kor kelnél, utána nem leszel délben fáradt, hanem majd csak este. Na ezt az időintervallumot toltad el és ez okozza.

Vissza kell állni, amit vagy úgy csinálsz hogy egyik nap nem alszol és aznap estig kibírod (tehát hajnal 5kor nem alszol el, hanem bírod estig) akkor este hamar elalszol, korán kelsz és másnap is hamarabb elalszol (addigra kifáradsz, egy ember átlagosan 16-18 óra éberség után már el tud aludni) és így folytatod, pár nap és visszaáll. A másik módszer hogy lefekszel hajnali 5kor és felébreszted magad mondjuk 10 óra fele. Így álmos leszel picit és elviselhetőbb a nap, mert aludtál, de este hamarabb fogsz tudni elaludni simán.


Bocsi ha sokat írtam, és ha kicsit furán fogalmaztam, de remélem tudtam segíteni :D

2016. júl. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De még ha este 30fok meleg lenne megérteném h nem tudok aludni..
2016. júl. 30. 01:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! Én is erre gondoltam, de most meg is teszem.. Lekötöm magam pár meccsel..:)
2016. júl. 30. 01:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Közép-európai idő szerint ?
2016. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!