Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok se aludni, se enni,...

Nem tudok se aludni, se enni, egesznap gyomoridegem van. Valami gyogytea vagy gyogyszert erre? Barmit amitol jobb lenne?

Figyelt kérdés

Teljesen belebetegedtem egy szakitasba , nyar elejen lett vege egy 2 eves kapcsolatomnak es azota egyszeruen egesznap gyomoyridegem van se inni se aludni se enni egyszeruen semmit nem tudok. Semmitol nem enyhul barhova megyek es barmit csinalok .kerlek segitsetek

17/L



2016. aug. 3. 13:47
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Először is, semmiképp se szedj be nyugtatót, mert rászokhatsz.

Folyamodj inkabb természetesebb dolgokhoz. Amikor en stresszes vagyok es ugyanez van citromfű teát iszom melegen. Csodálatos hatása van. A másik meg amit nagyon tudok ajanlani az a meditáció :) lassú de maradandó hatásuk van. :)

Remelem tudtam segíteni!

16/L

2016. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
tedd rendbe magad lelkileg ha mar nem vagy annyira a beka segge alatt szivjal fuvet valami jofajtat :) kapcsolj zenet lazulj egy oran belul ehes leszel enni is fogsz :) nezz vigjatekot:D de ne vidd tulzasba a fuvezest mindig csak modjaval nalam ez jott be mert a gyogyszerek majdnem megoltek :) sok sikert :)
2016. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szerintem langyos finom meleg tea pl kamilla tea meg néhány gyógynövény a csalán tea is állítólag finom, forralt fel a vizet majd zárd el alatta a gázt majd szórj bele úgy szemmértékre majd kicsit kevergesd és kb 15 percig hagyd állni, majd szűrd le és cukorral citrommal ízesítve elfogyaszthatod.


UI: Ha ő szakított veled akkor basszál rá, le van baszva nyomorultja nem voltál neki elég jó ne magad okold,biztos csak kihasználta a a női gyengédségedet!

2016. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
brian tracy,reggeli erőpróba,meditáció és egy kis mozgás és minden rendben lesz!
2016. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!