Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdjek bele a hüvelygomba...

Kezdjek bele a hüvelygomba kikezelésébe részbe vagy sem?

Figyelt kérdés

Sajnos komoly antibiotikum kúra után és előtt is vagyok még.

Streptococcus fertőzésem van (elég magas a vérképből ítélve). Még vár rám egy core biopszia jövőhéten.

Addig antibiotikumot kell szednem, viszont az első körös antibiotikumtól úgy tűnik felborult a hüvelyflórám (ezt mondjuk a betegtájékoztató írta is, hogy nagy valószínűséggel alakulhat ki hüvelygomba a gyógyszer szedése alatt) és érzésem szerint hüvelygombám lett (amit csak együttléteknél érzek a mindennapokban nem okoz kellemetlenséget.)

Ezt elfelejtettem az orovosmtól megkérdezni, de szerintetek érdemes foglalkozni a hüvelygombával, míg le nem zajlik az 1 hetes antibiotikum kúra (ma kezdtem), vagy várjak vele a kúra végéig?

Köszönöm a válaszaitokat!



2016. aug. 5. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nemrég szedtem antibiotikumot, a kúra kezdetétől párhuzamosan használtam hüvelykúpot, az antibiotikum vége után még 3 napig, tehát folyamatosan.
2016. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!