Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasznos e a lúdtalp betét?

Hasznos e a lúdtalp betét?

Figyelt kérdés
aaa
2016. aug. 5. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A jó lúdtalpbetét az az ember kedvét úgy megváltoztatja, ami a különbség a siralomházi elkeseredés és a lottó ötöst nyertem érzés között. Akinek még sosem volt ilyen érzése, ami egy állandó fokozott izomtónus, nem is érezhető, csak amikor elmúlik, az nem tudja, persze. No meg persze a derékfájás, stb elmaradása is fontos. Ilyen értelemben hasznos.

Mások azt is mondják, hogy visszamagasodik a lekornyadt lábfejszerkezet, de én nem hiszem, hogy valaha el is lehet hagyni a betétet.

2016. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl hatványozottan hasznos, mert ha túl sokat sétálnék nélküle, eléggé megfájdulna a lábam.
2016. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem is lábfájásra kellene :( nem érdekel ha örök életemben hordanom kell csak ne fajna a labam
2016. aug. 5. 23:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lúdtalp okozta, akkor nyilván el fog múlni a lábfájás.
2016. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!