Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leszedettem a műkörmeimet/...

Leszedettem a műkörmeimet/ zselés műköröm/ a műkörmös nagyon megcsiszolta és azóta baromira fáj mind a 10 körmöm. /pirosak nagyon/ Lehet valami baja lett a körmömnek?

Figyelt kérdés
baromira kellemetlen, mert egész nap gépelek és ha hozzáérek a körmeimmel valamihez akkor eléggé fájnak. Mit lehet csinálni? hűtsem? volt már valakinek ilyen panasza?

2016. aug. 10. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jujj :(

Ez azért van, mert elvékonyítta a körmöd, elcsiszolta. Ilyet nem szabad!


Sajnos várnod kell, amíg kicsit lenő, vagy vastagítasz rajta. Köröm erősítő lakkokkal, japán manikűrrel, ami nem roncsolja tovább.


És ha akarsz még műkörmöt valamikor, keress másik körmöst. Valószínűleg nem csak most reszelte túl, hanem rendszeresen.

2016. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
raktam rá egy réteg átlátszó körömlakkot, de még ugyanúgy fáj sajna. köszi a tippet!
2016. aug. 10. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!