Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy működik az egészségpénztá...

Hogy működik az egészségpénztár cafetéria?

Figyelt kérdés

Új nekem még ez a dolog, utána is olvastam, de nem mindenre kaptam választ.

Van bizonyos lejárati idő, ameddig fel kell használni a rajta lévő összeget? Pl. Mint a SZÉP kártyán. Csak 5000 Ft felett lehet visszaigényelni a pénzt, ez lehet úgy is, hogy mondjuk 3 vásárlás után jön össze 5000 Ft? Vásárlás alkalmával mindig számlát kell kérni? Vagy mondjuk gyűjtögethetek sokáig (1 évnél tovább) költségesebb dologra, pl. Szemüvegre, fogászati kezelésre?

Kedvezmények is társulnak hozzá? Tulajdonképpen mire jó ez a cafetéria?



2016. aug. 14. 23:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve ti mire kértétek/kérnétek a cafeteriát?
2016. aug. 15. 00:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt még megírnád, hogy melyik egészségpénztár? Pl. OTP, Izys,... Csak mert nem mindenütt ugyanazok a feltételek.


Én az Izys-ben vagyok, mert babát tervezünk. Nálunk nincs lejárati idő, tetszőleges összeget vissza lehet igényelni. Ha nem a kártyával fizetek, akkor számlát kell kérni. Itt kedvezmények és támogatások is járnak hozzá.

2016. aug. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

OTP.

2016. aug. 28. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!