Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy gyakran...

Mitől lehet, hogy gyakran zsibbadnak a kezeim?

Figyelt kérdés
Leginkább a bal kezem szokott zsibbadni, pontosabban a kézfejem. Volt többször, hogy rosszul voltam vele, el is ájultam. A pulzusomat nem tudták megmérni a bal kezemen csak olyan 5- szöre kb.amikor elájultam utána is zsibbadt, de akkor mind a két kezem. Voltam kardiológusnál,de azt mondta, nincsen semmi baj a szívemmel. Akkor mi lehet a gond ? Van, hogy este is fekszek az ágyba és elalvás előtt zsibbad a bal kezem. Azt mondják a rokonaim, hogy mert ideges vagyok, de este lefekvéskor semmi okom nem volt arra, hogy ideges vagy akár csak mérges legyek. Gyakran van, hogy szúr a szívem, ilyenkor picit masszírozom és utána jobb. Alacsony a vérnyomásom, és van amikor felállok és mondjuk teszek pár lépést minden elsötétül és meg kell állnom. Ezt csak azért mondom, hátha valami köze van hozzá. Kérlek rendes válaszokat írjatok ! Előre is köszi !
2016. aug. 15. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A kéz zsibbadás lehet a nyaki gerincsérvtől is. De lehet érszűkülettől is.
2016. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, ezzel milyen orvoshoz lenne érdemes fordulnom? vagy annyira nem komoly?
2016. aug. 15. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem komoly még a dolog...Minden esetben, amikor valószínűleg szakorvosi vizsgálat várható, a háziorvoshoz kell fordulni. Ő tudja, hogy milyen orvosra van szükséged, és ellát beutalóval.
2016. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az nem biztos hogy nem komoly. Mert lehet hogy sürgősen műteni kell. De ez csak a vizsgálat után derül ki.
2016. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem ideg alapon van. Csuklóalagut szindrómától, vagy nyaki gerinccsigolyától lehet. Reumatológiára menj el vele.
2016. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Carpalis alagúttól nem lehet elájulni. Nem lehet, hogy pánikbetegség? (Bár a panaszok nem stimmelnek.)
2016. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!