Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lenne ez? Furcsa a mellbimbóm

MrEvilSk kérdése:

Mi lenne ez? Furcsa a mellbimbóm

Figyelt kérdés

Sziasztok, furcsa dolgot tapasztaltam a mellemmel. Serdüléskor kezdődött akkor nagyon feltűnő volt.. azota enyhült, de attól még kb 2éve így néz ki.. valahogy hiába olvastam hogy elmúlik.. kétségbe vagyok esve, mit tudnák tenni vele, elsősorban orvos beavatkozás nélkül? Gyakorlatok stb stb..?

Ja és egyébként nemvagyok kövér, de emiatt mégis annak látdzom, sőt ha fázok akkor normális nagyságú és formája is van a mellizmomnak :/ segítsetek kérlek.

Link:

[link]


16/F



2016. aug. 15. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ja és egyébként nemvagyok kövér"

De.

2016. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvosi beavatkozás az nem az, hogy levágják...Nyugodtan menj el az orvosodhoz, és mutasd meg neki. Lehet, valami enzim, pajzsmirigy vagy akármi túlműködik, és gyógyszerrel visszaállítható a dolog. Ezen nincs mit szégyenleni. És inkább most fiatalon, mit idősebben, amikor már melltartó kellene.
2016. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Scav ***** válasza:
kicsit tunya vagy... izom semmi, de zsír van. Kövér vagy. A hasadon is látszik. Egy kicsit erősítő edzés kéne aztán szálkásítás és visszább húzódnának.
2016. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát már bocs, de messze se vagy átlagos alkat. A tipikus dagadt csöcseid vannak.
2016. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!