Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokkal rosszabbul bírom az...

Sokkal rosszabbul bírom az alkoholt mint régen, utalhat valemilyen betegségre?

Figyelt kérdés

Az a vicc hogy 19 vagyok, de 16 évesen sokkal jobban bírtam a piát mint most, sőt úgy ismert mindenki, mint aki kifejezetten jól tűri az alkoholt. (Egyébként nem iszom túl gyakran, 5ször voltam kb részeg életemben.)

Emlékszem 17 évesen osztálykiránduláson este megittam 2 sört, 2 nagyfröccsöt 2 pálinkát egy vodkanarancsot egy whiskykólát 2 pohár pezsgőt és eskü, épphogy megéreztem, be se csiccsentettem, szédülés másnaposság semmi... ma ennyitől kottarészeg lennék, de asszem a felétől is. Megiszom egy üveg sört, és már érzem a fejemben, komolyan, régen meg mint a szódát úgy ittam. Tudom, akkor kerüljem a piát, erre én is rájöttem, csak arra vagyok kíváncsi összefüggésben lehet ez valamilyen egészségügyi problémával?


2016. aug. 17. 21:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!