Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most mi lesz volt már ilyen...

Most mi lesz volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az én problémám az lenne ,hogy voltam tüdőszűrőn és ugy volt ,hogy egy hét alatt lesz kész az eredmény. Hát hivtak sokkal korábban ,hogy be kéne mennem. Vagyis nem lett jó. Viszont nekem ez arra kellett ,hogy a munkáltatómnak leadjam , mert évente kell mennem tüdőszűrésre. Mi van ilyenkor? Most akkor már nem is dolgozhatok majd a munkahelyemen? Járt már igy valaki? Eléggé meg vagyok ijedve...:(


2016. aug. 20. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak meg kell ismételni a vizsgálatot, mert nem lett jó a felvétel, velünk is volt már ilyen és nem volt semmi gond.
2016. aug. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia. Köszönöm a biztatást én is ebbe reménykedek...de ugyanakkor félek is mert mi lesz akkor ha mégse lesz jo az eredményem...én azt akkor hogyan adjam a fönöknek a kezébe...:(
2016. aug. 21. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!