Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az unokaöcsém...

Mit tegyek ha az unokaöcsém bevett egyszerre 20 darab HOVA tablettát?

Figyelt kérdés
Unokaöcsémnél voltam, 16 éves mondtam neki, hogy elmegyek venni kaját, de én nem tudtam, hogy ezt fogja tenni, olvastam, hogy nem olyan erős gyógyszer, de aggódok érte, mi történhet vele? Még semmi baja 20 perce vette be

2016. aug. 22. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

- Ha az előírtnál több Hova filmtablettát vett be

- A túladagolás tünete az alvás elmélyülésében és az alvási idő megnyúlásában nyilvánul meg. Súlyos túladagolás eddig nem fordult elő.



[link]

2016. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ezen kívűl semmi baja nem lesz? Nyolckor találkozik a barátaival, nem fog utközben összeesni vagy ilyesmi? Én nem engedném el, de a szülei kérték, hogy vigyázzak rá, és most nem elérhetők
2016. aug. 22. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek gyógynövények, nem veszélyes a túladagolásuk. Összeesni nem fog tőlük, legfeljebb nagyon kába lesz, lassú reakcióidővel.
2016. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!