Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti szerintetek ha a tűlelésről...

Ti szerintetek ha a tűlelésről van szó és minden kötél szakad meg lehet inni a saját vizeletünket úgy hogy ne legyen nagyobb bajunk és túl éljük? És ti hogy érzitek megtennétek a túlélésért?

Figyelt kérdés
És ha mondjuk nem is forraljuk fel meg párologtatjuk mert nincs rá lehetőség mondjuk egy sivatag közepén!

2016. aug. 22. 22:34
 1/7 lumia 532 ***** válasza:
meghalnek inkabb azert ennyire ne ragaszkodj mar a kis tyuksaros eletedhez😂😂😂😂
2016. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs arról hogy az ember mire képes akkor ha az életéről van szó!És egyébként nem ragaszkodok annyira a "tyúkszaros" életemhez csak kíváncsi voltam hogy elméletben ez lehetséges e!!
2016. aug. 22. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Bear Grylls is megcsinálta és még él....Sőt, ennél bizarrabb dolgokat is.

2016. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok ember kényszer nélkül is megteszi, egyes körökben népszerű a vizeletgyógyászat. Pénzt is adnak érte egyesek.

Ez egy nagy, érdekes világ...

Ez alapján belehalni nehéz, de engem se vonz. Előbb ennék embert, ami egy egészségtudatos vegától nem semmi :)

2016. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapból meg lehet inni, de nem egészséges, nyilván nem véletlenül választotta ki a szervezet, nem kellenek neki azok az anyagok, amik a vízben vannak. De ha visszajuttatjuk az emésztőcsatornába csak a víz kedvéért, ott is van azért szelektivitás. De ha túlélésért innád, a szomjhalál ellen, akkor olyan állapotban lennél, hogy már gyakorlatilag barna lenne a vizeleted, és csak 1-2 deci, hosszú-hosszú órák után. Ez már lehet, hogy többet ártana, mint használna.
2016. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és igen ez is érdekes amit a 3-ik válaszoló irt a kannibalizmusról hogy végesteben képesek lennénk e enni egy ember társunkból(persze ha már meghalt)de ez is embertől függ valószínűleg!De azért a se felejtsük el hogy amit most mond az ember az nem biztos hogy ugyan úgy döntene és cselekedne akkor is ha abba a szituációba csöppenne!Az emberi agy és morálok abban a helyzetben teljesen megváltozik és felborul!!
2016. aug. 22. 23:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van, viszont én nem akarom tudni, mit tennék. Infóm sincs elég, bár jogosnak tűnik, hogy dehidratáltan a vizelettel nem érünk sokat. Főleg, hogy nekem inkább csak sok tiszta víz tűnik segíteni jelen jó körülményeim között, egy sűrű, mindenféle nem kellő anyaggal teli trutyi brrr... S a test válasszon ki mindent újra? Jó üzlet ez? Nem értek hozzá.

A kannibalizmus egyszerű, van rá adatunk, az emberek utálni szokták, de többnyire megteszik, ha rákényszerülnek. Vizeletivásról nem hallottam ilyen kontextusban, lehet, hogy más igen. De nincs sok értelme, ha nincs víz, még szuper vizeletvisszaforgatással is hamar kiszáradunk, folyamatosan vesztjük a vizet és hamar belehalunk...

Ezért "jó", ha van halott társ, rengeteg vízzel a testében... S még tápanyagokat is ad, pont ami kell, de ez kevésbé fontos, evés nélkül jóval tovább bírjuk.

Szerencsére vizet sok helyen találhatunk. Ha ránk omlik egy száraz barlang, az már baj...


Én már sivatagban sem utaznék, folyton iszom. Szörnyű belegondolni is, hogy sok órán át nem... Sejtve, hogy jó eséllyel szomjanhalok... Rossz esélyeknél megpróbálnék gyorsabban meghalni.

2016. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!