Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 170/105 volt a vernyomasom...

170/105 volt a vernyomasom nyugalmi allapotban aztan megmertem masfel ora mulva es 86/71lett mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Mar 3 honapja ingadozik igy a vernyomasom. A pulzusom is eleg hirtelen fel szokott menni multkor 176 volt nyugalmi allapotban. Ilyenkor minden forog korulottem es homajosan latok. Egeszsegesen eszem es mem vagyok elhizva sem. 2 orvosnal is voltam de nem adtak gyogyszert meg nem mondtak igazan semmit. Szerintetek jarjak tovabb utana v majd rendbejovok magamtol v erdes lenne 24oras vernyomasmerot kernem?

#magas #vérnyomás #pulzus #vernyomasingadozas
2016. aug. 23. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Az elhízás nem jelent feltétlenül egészségügyi bajokat...csak szeretnek az orvosok ráfogni mindent. Mert az úgy sokkal egyszerűbb. Amúgy meg keress fel egy normális orvost, aki méltóztatik kivizsgálni is, mert ez így nagyon nem jó!
2016. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy járj utána. Ezt a szíved meg az érrendszered nem fogja nagyon tolerálni hosszabb távon.
2016. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A stressz, a pánikroham okozhat hasonló tűneteket. Lehet erre fogják az orvosok is, de persze nem árt egy kivizsgálás, főleg, ha semmi sem segít. Nekem is voltak hasonló tűneteim, a kivizsgálásnál kb. ugyanúgy nem mondtak semmit, szedtem egy darabig a Valeriana-t (nekem a Harmony jött be leginkább belőle, de sok fajtáját próbáltam), egy idő után jobb lett, jobban is aludtam, normálisabb lett a vérnyomásom, de néha megesik, hogy még mindig feljebb ugrik (a pulzusom alapfrekvenciája magasabb, de van rajtam pár kiló felesleg, aminek kb. be is lehet tudni, a mozgás nagyon kell, én ülő munkát végzek, így olykor elhanyagolom magam, sajnos, s olyankor mindig vannak problémáim)...
2016. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ill. egy jó tanács, ha stresszes vagy és úgy gondolod, hogy zavarni fog a 24 órás mérő (én is így voltam vele), akkor inkább fel sem kell tenni, mert nem fogsz tudni aludni és nem azt az adatot fogja mérni, ami a valóság, annál jóval többet. (Egy hozzáértő doki ezt megfontolja és nem biztos, hogy javasolja, inkább azt mondja, hogy tessék mérni napi 4-5x az adatokat, stb...)
2016. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, járj utána, ezek nagyon mags, illetve nagyon alacsony értékek.

Írd fel a méréseid eredményét és mutasd meg az orvosnak.

2016. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!