Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kipihenten ébredni?

Hogyan tudnék kipihenten ébredni?

Figyelt kérdés
ha suliidőbe felkelek nem birok szinte kimászni az ágyból
2010. ápr. 20. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a lányom is így volt.Vettem neki magneB6-ot.Nála bevált.40N
2010. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feküdj le este időben! Reggel pedig jutalmazd magad valamivel, amit szeretsz! Ez lehet bármi, egy szelet pirítós, kakaó, kávé...
2010. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem alszol túl mélyen. Az ember még, ha kevesebbet is alszik, de azt teljes mély alvással tölti kipihentebb.

Elalvás előtt szellőztesd ki a szobádat, rázd ki az ágyneműdet. Ha van lehetőséged, hogy fizikailag kifáraszd magad az is hasznos, tud lenni. Pl. egy kiadós futás.

Este pakolj szépen mindent össze, készítsd ki a ruháidat. Ha ennek tudatában alszol el, már máshogy ébredsz. Délután már ne igyál fekete teát, Colát. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2010. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
künyen
2010. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam legjobban az vált be, hogy este levezetem a napot.

Időben megyek fürdeni, tusolni, fogat mosni, kényelmesen bekrémezem a pofimat, kezemet, az ágyban is hagyok időt magamnak, kapcsolgatom a tv-t, olvasgatok, beszélgetek a párommal vagy megkérem, hogy masszírozzon meg, vagy én őt.

Mindig azt csináltam, hogy lefekvés előtt még gyorsan elmosogatok, felmosom a konyhát, leszedem a ruhát, stb, stb., akkor magamra nem jutott időm. Így inkább a házimunkát halasztom másnapra, és magunkkal foglalkozom. Bár, azt tudni kell, hogy én kényelmes típus vagyok, nem szeretek kapkodni. :)

2010. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lefekves elott 3 oraval kell vacsizni, mert attol is lehet faradtsag mert a szervezetedek emeszteni kell, idoben lefekves, 7-8 oa alvas:)
2010. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hánykor fekszel le, hány órát alszol? 10-kor le kell feküdni, mert az éjfél előtti mély alvásos szakasz a pihentető.
2010. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hétköznap álltalában 21-22 között fekszem le reggel pedig 6:10 körül kelek de elég nehéz kimászni az ágyból
2010. ápr. 20. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!