Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vízálló sebtapasz úszáshoz?...

Vízálló sebtapasz úszáshoz? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Kb. 5 napja megégettem a lábamat és pár centis seb keletkezett rajta. Szeretnék már újra úszni, meg akarom tartani a kondim és nem szeretnék hetekig várni mire meggyogyul.

Ha ismertek ilyen tapaszt, írjatok árat és lelőhelyet, ngyon megköszönném!! Patikai lenne a legjobb. Puszi♡♡



2016. aug. 27. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, mind leválik egy idő után ha víz éri, hiába van ráírva. hogy vízálló. Sajnos ez a tapasztalatom, elég sokat sebesülök házimunka közben. Amúgy nekem egy elég nag yégésem volt 2 hete és mára már szép új bőr nőtt. Szerintem várj még egy hetet az úszással, mert az égési sebek könnyen elfertőződnek, jobb ha nem éri víz.
2016. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Végül a patikában tudtam venni, darabja 260ft volt a kozepes (8-10centis) méretnek.

Úsztam, szaunaztam vele, végig tökeletesen fentmaradt :)

2016. aug. 28. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!