Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik mostanában voltak rokkant...

Akik mostanában voltak rokkantsági felülvizsgálaton, mindenki kapott egy hat oldalas nyilatkozatot? Mi ez?

Figyelt kérdés

Azért nem értem, mert jó páron már átestem, vagy 10 éve folyamatosan rokkantsági ellátás van, de most jött egy olyan papír, hogy "papírból szakértve" felülvizsgálják, és ahogy kiveszem még az se biztos, hogy egyáltalán vizsgálatot akarnak, csak arra mennek rá, hogy na és az eltelt évek alatt hogyan kerestem munkát és hol? na de amikor tudják h maga a csoda az is h élek, tehát nálam ez kizárt, most ehhez képest idén először kaptam ezt a 6 oldalas nyomtatványt és kb csak ebből áll.

Más is kapott ilyet vagy nálam valami rendkívüli vizsgálat van?

és ha igen, mik a tapasztalatok? mennyire veszik ezt komolyan vagy csak egy formaság azt a kutyát nem érdekli? Vagy pont fordítva, kvázi ezzel el is döntötték h nem érdekesek az eddigi eredmények és mindenki munkaképes?


valaki ossza már meg a tapasztalatait, köszi


2016. szept. 2. 20:28
 1/2 anonim válasza:

Egy éve átéltem ugyan ezt a problémát. A kérdőívet kitöltöttem + mellé csatoltam kb. 5 évnyi zárójelentést, ambuláns lapot. (eredetit kell beadni, nem másolatot!) Nagyjából ~ 150 db A4 lapot adtam postára.

Bő 3 - 4 hónap múlva küldték vissza az összes papírt a határozattal együtt.

2016. szept. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

most ez komoly? és mi az h másolat se jó nekik? na nekem pl pontosan a legelső vizsgálatomkor volt az h én barom akkor még nem voltam rutinos, vittem az eredetieket, azt jól el is vesztették az összes létező iratomat.


és akkor ezek szerint nálad is ez a 6 oldalas nyomtatvány volt és nálad ha jól értem, nem volt vizsgálat se, be se kellett menni, hanem ez alapján döntöttek és kész?


(csak tudod azt nem értem, hogy a végzésben az egyik oldalon azt írják, hogy küldjem be nekik postafordultával, aztán alig 5 sorral később meg azt h majd vigyem magammal vizsgálatra -- na de ami vizsgálat akkor azt se tudom h lesz-e egyáltalán. tiszta vicc. akkor most hogy tudok jót tenni?)

2016. szept. 3. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!