Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Többi lent!

Mitől lehet ez? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az, hogy a tegnapi nap óta, rengeteg folyadékot vittem be, mégis szomjúságot érzek.


Teljesen átlagos volt a tegnap is, ahogy minden másik nap, azzal ellentétben, hogy estig, közel 6 liter folyadékot vittem be (vagy többet). Éjjel nem is tudtam a szomjúság miatt normálisan aludni, többször felkeltem és 1 palack másfél literes ásványvizet szintén megittam. Ma reggel 6kor keltem fel, első dolgom, hogy boltba mentem, vettem még folyadékot.

Az éjszakával együtt, eddig 4,5 liternél tartok, de még mindig kibírhatatlan a szomjúsági érzet, pedig már-már hányingerem kezd lenni ettől a mennyiségtől.


Mitől lehet ez? Esetleg minek a tünetei? Kezelési mód? :(



2016. szept. 3. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi képpen nem szabad ennyi vizet inni.Azonnal menj orvoshoz.

Súlyos elektrolit hiány is kialakuhat,ami már veszélyezteti az életfunkciókat.

(Vízmérgezés)

2016. szept. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!



Rendben, mindenképpen elmegyek orvoshoz.

A kérdés feltétele óta szintén közel fél liter folyadék... és ugyan az az érzet, éhes egyáltalán nem vagyok, nem is kívánok semmilyen ételt, viszont a folyadékot valami őrülten... mintha 1 napig nem inna az ember kb.

2016. szept. 3. 08:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!