Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek volt már hasfájás,...

Valakinek volt már hasfájás, szúrás, hidegrázással, hányinger és állandó ételundora akár hónapok óta? Mi volt a háttérben? Többi a leírásban

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon stresszes éveken,hónapokon vagyok túl. Júniusban végeztem az egyetemmel,akkor voltak az államvizsgák, rengeteg szigorlatot kellett teljesítenem,nyelvvizsgák és stb. Mióta vége lett az egyetemnek és nincs "mit" csinálnom azóta vannak rosszulléteim.

Nincs étvágyam,hányingerem van a nap nagy részében (hányni nem hánytam mióta így vagyok,de megjegyzem félek magától a hányingertől és a hányástól is),néha olyan erősen,hogy fekszek és nem merek felkelni sem.Leginkább 1x étkezem,mert undorodom mindentől és csak hányingerem van. Mostanra picit annyit javult a helyzet,hogy többet eszem és kevésbé jelentkezik a hányinger. Ebben a két napban jó étvágyam volt (azért nem kajáltam agyon magam). Este arra keltem,hogy ráz a hideg, fáj a gyomrom, bugyog, dolgozik. Mint mikor nem tudsz megemészteni valamit és csak fáj a hasad. WCznem sem kellett,ez így volt még reggelig,hogy fájt,aztán sikerült nehezen wcznem,majd jobb lett. Azóta se kívánok semmit és olykor-olykor bele szúr a köldökmagasságában jobb oldalt,állandóan morog,bugyog a hasam. Néha a gyomrom is szúr.Hasmenésem,székrekedésem felváltva van.Van,amikor egy főtt étel után azonnal futok,van amikor meg nehezen tudok wczni is. Ezektől meg feszült vagyok állandóan, ideges,hogy mi bajom van. Pár vizsgálaton voltam már (vérvétel,helicobacter,de azok rendben voltak). Valaki hasonlóan volt már? Lehet ez idegi alapon is? Esetleg az,hogy félek a hányingertől is? :/ Félek a gyomortükrözéstől(mivel a hányástól is) és a béltükrözéstől is :( Az unokatesóm csak rosszat mesélt róluk :(



2016. szept. 13. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nárpedig ennek utána kell járni, első körben szerintem jó lenne egy hasi ultrahang és teljes vérkép.
2016. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!