Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet bajom? Nagyon megterhelt...

Lehet bajom? Nagyon megterheltem ezzel a szervezetemet?

Figyelt kérdés

Ma kirándulni volta z iskola, nem szoktam energiaitalt inni, de amikor a bnőmmel voltam megkínált, és finomnak találtam, úgyhogy mára 2 dobozzal vettem(2×250ml)olyan nem volt amilyet akrtam(gyenge)de egy USB márkájút találtam, csak utána vettem észre, hogy 100ml/36(nem biztos, +- 2gramm)gramm koffein van benne, aztán meg még Coca colát is ittam, azt sem szoktam, nem vagyok rosszul(10 kor ittam az elsőt a másikat fél2 körül, most meg fél l kólát)

Nem vagyok eosszul, talán kicsit fáj a fejem, meg néha úgy elkezdek "bizseregni"nemtudom hogy írjam le, nagyon megterhete ez a szervezetemet(100ml cola/13g koffein)kávézni sem szoktam...csak normális válaszokat szeretnék, 13/l, nyolcadikos


2016. szept. 14. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tesz jót, az biztos. Elsősorban az idegrendszeredet terheled meg vele, ami okozhat idegességet, álmatlanságot. Ne fogyassz ilyeneket sokat, mert ezektől nagyobb bajod is lehet. Alkoholmérgezésről már biztos hallottál, nos, koffeinmérgezés is létezik.
2016. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szoktam egy héten max. 1 dobozzal iszok, de van hogy azt sem, ugyanúgy tudtam aludni, idegesebb sem voltam, köszi
2016. szept. 15. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!