Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A frontint kimutatja egy drog...

A frontint kimutatja egy drog gyorsteszt?

Figyelt kérdés
Úgy értem,h ha pl.elvinne a rendőrség drog gyorstesztre (napi 3*szedek 0,5mg-os frontint) akkor a drogteszt kimutatna valamit vagy semmit se?
2016. szept. 19. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyrészt nem drog, másrészt a drogteszt mindig néhány konkrét szerre van specifikálva.

Kábé ugyanaz mint ha lőfegyvert keresnének nálad házkutatáson, és te azon aggódnál, hogy kenyérvágó késed van ott.

2016. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alprazolam teljesen más vegyület, mint a narkotikumok

többsége, amikre a tesztek ki vannak fejlesztve.

Egyébként is közlöd, hogy frontint szedsz, így már alap-

ból tudják, ha esetleg valamelyik tesztjük fals pozitív

eredményt adhat.

2016. szept. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó,de nekem száz százalékra tudnom kéne ,hogy tuti nem mutat ki semmit se,mert eléggé rám vannak szállva a rendőrök,volt már egyszer kb.1 éve pozitív drogtesztem,házkutatás minden volt utána,viszont azóta nem drogoztam semmit se,csak a frontint szedem elég sokat belőle napi 3 szemet a 0,5mg-osból és ha most esetleg valamiért bevinnének drogtesztre és valamit kimutatna a teszt a kutya nem hinné el nekem ,hogy én frontint szedek és attól..Lehet ,hogy utána a kórházba a vérvétel kimutatná,hogy csak frontint szedek ,viszont annak nincs meg mindjárt az eredménye ,így megint jönnének házkutatásra meg rabosítanának meg fogdára vágnának megint jó pár órára.Szval ezért szeretném tudni,hogy tuti 100%-ra nem mutatná ki a frontint a drogteszt.
2016. szept. 20. 10:38
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

Meg ezt találtam,ezért is aggódok.

2016. szept. 20. 10:49
 5/5 anonim válasza:
Valaki pont most pattog ,mert neki kimutatta.Bár az rivo volt,de ugyanúgy Benzo tartalmú. http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__8173714-e..
2016. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!