Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nutridrink Max (24x300ml)...

Nutridrink Max (24x300ml) vélemények?

Figyelt kérdés

1 hónap alatt 8 kg-ot fogytam ideg alapon és amúgy is nagyon vékony alkatom van. Doki ezt írta, 24db van egy kartonban, napi 2db-ot kell innom. Valaki kipróbálta már? Mennyi idő után használ és tényleg lehet tőle hízni??

Mellette normális étvágyam van, kisebb étel mennyiségekkel napi 5x, heti rendszerességgel pedig sportolok is.


2016. szept. 22. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Altalaban fekvobetegek kapjak, akik mar nem tudnak enni. Ram is ram akartak sozni, mert vekony vagyok. Nem tudom. Papam itta egy darabig. Arra jo volt, hogy ne haljon ehen. Mamam is itta, o rendbejott. Hizas szempontjabol biztosan jo, mert a kaloriak tuti meg lesznek. Majd ird meg, milyen. Lehet en is kiprobalom. ( van benne tej szarmazek/ tej/ tejfeherje? Allergias vagyok)
2016. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a kemoterápia alatt ittam (amikor tudtam). Teljes értékű tápszer. Ha napi 2-t írt fel, akkor enned kell mellette. Ihatsz többet is, ha jól esik, mint napi 2.
2016. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ma elkezdtem a kúrát. Epres íz teljesen iható, még egy joghurt is édesebb. A 300ml 720 kalóriát jelent.Ebből napi 2 + normál étkezés hát nagyon remélem hogy meghozza kilókat. Most 168cm-hez sajnos csak 44kg vagyok, a cél 55-58kg mert 52ről fogytam le egy hónap alatt.

Megkérdeztem gyógyszertárban van laktózmentes verzió, az 2dl és íztelen. A 3dl ára receptre írva 7270ft volt, elég húzós de remélem megéri.

Beszámolok majd az eredményeimről!

2016. szept. 23. 18:49
 4/5 anonim válasza:
91%
szia. tudnál írni eredményt?
2018. júl. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia. A kilòk szépen visszakúsztak 2-3 hònapos kúra után teljesen. Ízekkel nem volt gond, szerintem finomak, viszont egy idő után untam és egyre töményebbnek tűnt. Egyszerre pl tízòraiként felhajtani nem tudtam, inkább kortyolgatva fogyott el. Minél hidegebb annál ihatòbb. Ha egyszerre iszod, akkor úgy eltelik hogy szinte egyáltalán nem leszel éhes, nekem ezért is volt jobb apránként mert így tudtam mellette normálisan étkezni. Ha hízni szeretnél, akkor kizárólag a normál vegyes étrend kiegészítéseként ajánlom nagyon. Nekem sikert hozott :-)
2018. júl. 13. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!