Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi vizsgálaton észreveszik...

Orvosi vizsgálaton észreveszik ha bulimiás vagyok? 16/L

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
ha bulimiás vagy,de komolyan,akkor menj el orvoshoz , mert nem vagy ettöl kevesebb se több,csak kezeltesd a betegséged...
2016. okt. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
orvosin gondolom vernyomas,magassag,ilyeneket mernek nem hinnem
2016. okt. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem,mivel nem jár mindig súlyvesztéssel, egyéb látható tünete pedig kevés van. Például a fogak romlása,a száj-és a garat nyálkahártyájának gyulladása. És most megnyugodtál? Inkább ne nyugodj bele,mert ez egy komoly betegség,amit LEHET gyógyítani. Talán jobb lenne ,ha valaki észrevenné és rábírna arra,hogy kezeltesd magas!
2016. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fog járni súlyvesztéssel mivel azért csinálom. nincsenek falásrohamaim de gyakran hánytatom magam szóval az lenne a csoda ha nem járna, viszont nem kezeltetem magam mert nem vagyok beteg hanem én döntöttem így.
2016. okt. 1. 15:51
 5/8 A kérdező kommentje:
de remélem úgy lesz ahogy mondtad és nem veszik észre mert nagyon rossz helyzetbe kerülnék
2016. okt. 1. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg,csak Te döntöttél így. Igen, éppen ez az amit minden hasonló betegségben szenvedő mond. De Te tudod,hogy mit csinálsz, a Te döntésed,hogy hogyan teszed tönkre magad.
2016. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 evig senki nem jott ra, pedig hurcoltak endokrinologiara, kardiologiara stb... Vegul en vallottam be, hogy mi a helyzet, mert nem akarok eletem vegeig ebben az ordogi korben ragadni. Most kineziologushoz jarok.
2016. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szoval csak annyit akartam mondani ezzel, hogy valoszinuleg nem jonnek ra
2016. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!