Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan rajtam kívül...

Van itt olyan rajtam kívül aki szitén érzékeli hogy a wifi mennyire káros?

Figyelt kérdés
(fejfájás, ingerlékenyéség, alvási zavarok -- és hasonló jelenségeket okoz.

2016. okt. 1. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
xD
2016. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Rajtad kívül még százmilliók élnek wifi hatósugárban és nem jelentkeznek ilyen reakciók.

Két lehetőség van: vagy valódi problémád van, de semmi köze a wifihez, vagy nincs semmilyen problémád, de azt beképzeled magadnak és a wifire fogod (ez már mentális).


(és az ász: troll kérdés)

2016. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

teljesen komolyan kérdeztem, és rajtam kívül elég sokan jelezték már ugyanezt. Ugyanakkor az megdöbbent hogy vannak olyanok, AKIK nem éreznek semmit, ez elképesztő. Kapcsold ki két napra, és érezni fogod miről beszélek.


Hacsak nem abba a ketegóriába tartozol, hogy 'Ja várj nem bocs, annyit nem bírnál ki facebook nélkül így lélegezető gépre kerülnél' ugye érted.

2016. okt. 1. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Létezik úgynevezett elektromágnesesség-hiperérzékenység, de a kivizsgálások során nem találtak semmilyen szervi problémát ami miatt ez kialakulhat. Ezért mondják hogy mentális probléma, pszeudobetegség, és önszuggesszió okozza.


Az emberek bebeszélik maguknak a tüneteket, amiket elhisznek és ez felerősödik bennük, és saját maguk által kerülnek rossz állapotba.

2016. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na jólvan ne fárasszál vár a mónika show. (téged)
2016. okt. 1. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudnál úgy nyilvánulni hogy nem sértegetsz? Normálisan válaszoltam.


Itt egy link, olvass:

[link]


" EHS-érzékenyek nem is a rádióhullámoktól, inkább a hullámok jelenlétének tudatától lesznek betegek. Attól rosszabbodik az állapotuk, ha észreveszik, hogy valaki bekapcsolt egy rádióhullámokat kibocsátó eszközt. Vagyis szerinte a hiperszenzitivitás puszta önszuggeszció következménye."

2016. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vakteszten megbuknál kérdező. Amikor nem tudod, hogy éppen be van-e kapcsolva vagy nincs.
2016. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!