Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha furcsán viselkedik a...

Renji7575 kérdése:

Néha furcsán viselkedik a szem héj-am csak én vagyok vele így?

Figyelt kérdés

Nekem még soha nem volt gond a szememmel, azonban mostanság kialakult egy érdekes jelenség amivel általában késp este találkozok.. a jobb szem héj-am elkezd rángani..

nem számít hogy milyen erősen koncentrálok vagy próbálom ellazítani ezek a rángások véletlen szerűek és alvás közben sem igazán maradnak abba.. habár reggelre úgy tűnik semmi bajom.. de napközbe is megismétlődik az a jelenség.. habár a látásomat nem korlátozza engem mégis idegesít a dolog.. szerintetek ez mi akar lenni?



2016. okt. 6. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy off, de a szemhéj ( EGYBEÍRVA !!! ) magyar szó, lehet ám ragokat csapni hozzá egész nyugodtan, így: szemhéjam.
2016. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ritkán jelentkezik, akkor lehet fáradtság, stressz, megerőltetés, de ha gyakran, és nemcsak 1-2 percig tart. akkor feltétlen menj orvoshoz, mert súlyos oka is lehet. Kérj beutalót háziorvosodtól neurológushoz.
2016. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy szemészeti vizsgálat is jó lenne.
2016. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!