Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MI volt az eddigi legnagyobb...

MI volt az eddigi legnagyobb hülyeség amit ingerültség, idegesség miatt tettél?

Figyelt kérdés
Néha ilyenkor képes kárt tenni magában az ember, amivel a feszültséget levezeti: Ki hogyan?
2010. ápr. 25. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

13-15 évesen előfordult,h. megvágtam magam, ami persze hülyeség, mert maradandó és nehéz leállni vele, de príma feszültséglevezető eszköznek bizonyult. meg belecsaptam ököllel a falba, de azt csak úgy gyengén,h. csak egy picit fájjon :)

egyébként idegességemben leginkább sírni szoktam.

2010. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem legtöbbször a szerelmem bosszant fel nagyon, ilyenkor sokszor megütöm... Próbálok leszokni róla, tudom hogy nem szabad, de akkor nem tudok uralkodni magamon.

17/L

2010. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én a falat szontak ütni, magamat vagdosom, (persze azért nem olyan nagy erővel, h mély sebet véssek magamba)

megnyogszom tőle

amúgy legtöbbször lemegyek futni, vagy karatézok/boxolok, és akk is jó

17/L

2010. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy visszatérő herpesz miatt nagyon ideges lettem, mert éppen foci meccsre készültem megfogtam és belevágtam a kezem az üveg ajtóba 15 éves voltam hát simán a sebészeten kötöttem ki, de ez akkor nem igazán érdekelt bár a meccset le kellett mondanom! 22/l
2010. ápr. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én is vertem a falat eleget. egyszer ugy 14 éves koromban ideges voltam és levágtam a hajam. na nem ugy mint britney, nem kopaszra...csak a megszokotthoz képest rövidre :)
2010. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olyankor ütök vágok csapkodok és ordítozok.
2010. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!