Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy elmukjon a...

Mit csináljak hogy elmukjon a láz és a hányinger hasmenés?

Figyelt kérdés
Bevetem gyógyszert és már egyorája vettem be gyogyszert de semmi segitsetek pátpr válaszal a válaszokat elöre is köszönöm

#Mit vc #sináljaj
2016. okt. 19. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha vírusos hasmenésed van, akkor ma koplalj, igyál teát, holnaptól szigorú diéta, általában 3-4 nap alatt elmúlik, de ha minden kimegy belőled, akkor orvoshoz kell menni.
2016. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ugyan ez van nekem is, elvileg országszerte ''hódít'' ez a vírus. Lázlehúzót ne vegyél be mert azzal harcol a szervezeted a vírus ellen. Pihenni kell. Ja és vizet ne igyál ilyenkor, a Cola a legjobb az ilyesmi dolgokra, és rázd ki belőle a buborékokat mert azok felfújnak ami ilyenkor nem jó, ja és hűtsd le.
2016. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ignis Subdialis ***** válasza:

"Mit csináljak, hogy elmúljon a láz és a hányinger-hasmenés?

Bevettem gyógyszert és már egy órája bevettem, de semmi. Segítsetek pár válasszal. A válaszokat előre is köszönöm." - így gondoltad?


Most van egy olyan vírus, ami az emésztőrendszeren áthaladva hasmenést, hányást és esetleg lázat is okoz. Ezen belül változatos tünetek lehetnek, úgy mint csak hányás, csak hasmenés, kevés hasmenés, sok hasmenés, gyomorfájás, hasfájás, hányinger, hőemelkedés, láz, legyengülés stb.


1) A vírusra nem szoktak adni semmilyen gyógyszert, mert az antibiotikum nem használ, sőt ha feleslegesen adják még kárt is okoz, hozzájárul a baktériumok rezisztenciájához.


2) Vannak ugyan antivirális szerek, de Magyarországon valamiért ezeket nem alkalmazzák az általános gyógyításban. Ha sikerülne felíratnod az orvosoddal Isoprinosine-t (izoprinozin), az egy általános antivírus szer, influenzánál és más vírus okozta járványoknál is nagyon hatásos, ha időben szedni kezded, de valamiért nálunk nem használják. A betegtájékoztatóját elolvasva érthetetlen, miért nem. ( [link]


3) Mivel a vírus az emésztőrendszereden halad át, és mivel az immunrendszer fő bázisa a belekben van, ezért legjobban akkor jársz, ha a bélrendszeredet erősíted. Ezt pedig probiotikum szedésével teheted! Tehát kb. az egyetlen szer, amivel hatásosan segítheted a gyógyulásod, az a probiotikum, másodsorban pedig bármi, ami az immunrendszered erősíti.


(Nem tudom milyen gyógyszert vettél be, de a fentiek ismeretében nem várhatsz túl sokat tőle, különösen nem egy óra alatt. A betegség átlag 2-5 nap alatt gyógyul magától, probiotikummal segítheted.)

2016. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
Ez az okos oldal elrontotta a linket, úgyhogy itt küldöm még egyszer: [link]
2016. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat most már egy kicsit jobban vagyok
2016. okt. 19. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!