Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb.1 hónapja érzek néha ilyet(2-3 napig,utána 2-3 napig nem),olyan mintha meleg folyadékot öntenének a lábamra,a vádlim aljától a bokám irányában érzem ezt.A vádlimban mostanában mintha izomlázat éreznék,csak nem tudom mitől,mert mostanában nem sportolok.Régebben rendszeresen sportoltam,kb.2éve hagytam abba sérülés,és anyagi okok miatt(nagyon hiányzik is).


Mi lehet ez,és mitől?


2016. okt. 22. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Most akkor újra előjött, hogy kiemelted a kérdést? Mennyi idős vagy? Mert az sem mindegy. De ha ez egy ilyen krónikus probléma, akkor talán itt lenne az ideje egy szakembert megkérdezni erről...
2018. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,néha érzem újra.Milyen orvoshoz lehet ezzel menni?
2018. febr. 13. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem neurológiai lehet a gond, vmilyen érzészavarra tippelnék. Ott kellene kezdeni
2018. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!